MEIST

STAFFRENT™ on üks Baltimaade ja Lääne-Euroopa juhtivaid personaliagentuure, mis on spetsialiseerunud tööliste ning keskastme ja tippspetsialistide valikule erinevates tegevusvaldkondades ja majandusharudes alates aastast 2013. Oleme oma töö tulemusena aidanud rohkem kui 700 firmal optimeerida tööd personaliosakonna koormuse vähendamise ning personalimaksude ja kulude minimeerimise abil, mis on võimaldanud keskenduda põhiülesannetele, samuti kujundada ja automatiseerida äriprotsesse.

Suhtume ühtviisi tähelepanelikult nii oma klientide personalivajadustesse kui ka kandidaatide karjääri edendamisse. Individuaalne lähenemine ja põhjalikud teadmised valdkonnast aitavad meie konsultantidel luua klientide ja kandidaatidega pikaajalisi vastastikku kasulikke suhteid. Töötame edukalt paljudes majandusharudes ja enamikes Euroopa Liidu maades. 

Meie töö ei ole lihtsalt vabade kohtade “täitmine”, vaid me loome individuaalseid lahendusi sinu vajaduste rahuldamiseks alates kõrgelt kvalifitseeritud töötaja valikust ja töötaja kohanemise toetamisest ning juhtimisest kogu projekti vältel kuni kõrgelt spetsialiseeritud tööturu aruanneteni ja rakendatud optimeerimismeetmete arvutusteni (enne ja pärast).

STAFFRENT™ pakub oma klientidele võimalust:

  • kiirelt leevendada personalipuudust vajaliku arvu motiveeritud töötajatega vajalikuks perioodiks ilma ajutisi töötajaid tööle võtmata, nende kvalifikatsiooni kontrollimata ning ilma lisakuludeta sotsiaalsetele tagatistele.
  • operatiivselt vähendada või suurendada ettevõtte töötajate arvu sõltuvalt hooajalistest või turust tulenevatest (majanduslikest) muutustest. Vabaned töötajate voolavusega seotud koormusest, mis vähendab personaliosakonna tööd.
  • töötasu maksmise ja iga töölise haldamise kohustuste vähenemiseks

Tänapäeva majanduselus on töötajate leidmine outsourcingu firmade abil tõhus viis ettevõtte personaliprobleemi lahendamiseks. Koostöö ettevõttega STAFFRENT™ välistab ebapädeva töötaja palkamise riski, võimaldades ettevõttel vabalt areneda kulutamata ressursse teisejärgulistele tööprotsessidele.

Meie meeskond

Alexandr Pashkevitch

Alexandr Pashkevitch

Founder

Anton Kazmin

Anton Kazmin

Managing director

Artur Patsanjuk

Artur Patsanjuk

Counselor